czwartek, 12 stycznia 2017

#1. Hello everybody

      Pisanie pierwszych postów jest chyba najgorsze. Właśnie przez to przechodzę. Dokładnie od dziesięciu minut zastanawiam się od czego mogłabym zacząć? No cóż, moje dane macie podane w zakładce powyżej zatytułowanej "About me", więc nie ma tu co więcej dodawać.

blog,lifestyle, about me, recenzje, organizacja, motywacja       Jeśli chodzi o bloga jest to jak większość dzisiejszych blog lifestylowy.  Ogólnie mówiąc znajdziecie tu wszystko i nic. Na pewno poświecę to miejsce na takie tematy jak motywacja, organizacja, codzienność, różne recenzje, osobiste refleksje i być może nawet pewnego rodzaju poradniki. 
      Obecnie przebywam po za granicami Polski, a dokładniej w Anglii. Postaram się też trochę opisać moją codzienność tutaj, odczucia jakie mi przy tym towarzyszą, porady jak szukać pracy, jak tu zacząć, jak radzić sobie z formalnościami i tak dalej. 

      Cóż na razie to na tyle. Chętnie przejrzę Wasze blogi więc uznajmy, że ten post poświecę stricte na zapoznanie się również z Wami, więc wszelkiego rodzaju spam ten jeden raz jest dozwolony. Zostawiajcie komentarze i linki do swoich blogów czy też vlogów!. 

4 komentarze:

 1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem najbardziej ciekawa postów z Twoją codziennością w Anglii :)
  Powodzenia w blogowaniu :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeżeli znajdziemy tu wszystko i nic, to co w końcu znajdziemy xd

  http://girrrlgang.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń